جزئیات حساب کاربری خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

دومین زبان پرگویش دنیا را بیاموزید!
دوره های مکالمه اسپانیایی با سیستم آموزشی پریسما در هر ترم در حال برگزاریست.

DIAKO

چرا اسپانیایی یاد بگیریم؟

زبان اسپانیایی بعد از انگلیسی از رایج‌ترین زبان‌های جهان است. در حال حاضر صدها میلیون نفر در اکثر نقاط جهان به این زبان صحبت می‌کنند. زبان اسپانیایی به عنوان نخستین زبان رسمی در کشور اسپانیا و کلیه‌ی کشورهای آمریکای لاتین (به جز برزیل) همچنین در مراکش ، آروبا ، گینه‌ی استوایی و قسمت‌هایی از فیلیپین به رسمیت شناخته می‌شود. علاوه بر این، به عنوان زبان دوم در ایالات متحده‌ی آمریکا بیشترین گویشور را به خود اختصاص می‌دهد.

ازجمله مزیت‌های یادگیری این زبان می‌توان به بهره‌گیری از تحصیلات رایگان به زبان اسپانیایی در دانشگاه‌های کشورهای اسپانیایی زبان و همچنین دسترسی به منابع علمی، آموزشی و میلیون‌ها کتاب منتشر شده به این زبان و برقراری ارتباط با جمعیتی بالغ بر 400 میلیون نفر در جهان اشاره نمود.

بارزترین ویژگی فرهنگی کشورهای آمریکای لاتین و اسپانیا رفتار صمیمانه و مهمان‌پذیری مردم این کشورهاست. همچنین، امتیازاتی نیز برای گردشگران ایرانی برای سفر به بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین در نظر گرفته شده است؛ برای مثال برای سفر به یک مقصد گردشگری جذاب و متفاوت در آمریکای جنوبی نیازی به تهیه‌ی ویزا برای ایرانیان نیست.

کشورهای آمریکای لاتین و اسپانیا مهد پرورش بسیاری از ادیبان و شاعران برجسته و برندگان جایزه‌ی نوبل ادبیات بوده‌اند.

DIAKO

سیستم آموزشی

کتاب پریسما جزو جدیدترین متدهای طراحی شده‌ی اسپانیایی توسط موسسه‌ی Edinumen است که در 5 سطح A1, A2, B1, B2, C1 تألیف شده است. از مشخصات این مجموعه می‌توان به استفاده از موضوعات به روز با درونمایه‌های فرهنگیِ اسپانیا، ارائه‌ی نکات دستوری صریح و شفاف، تقویت و تأکید بر چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خوانداری و نوشتاری اشاره کرد.

در صورت تمایل، زبان‌آموزان، در پایان هر کتاب، می‌توانند به منظور ارزیابی دانشِ زبانی خود در آزمون DELE شرکت نمایند.
دپارتمان اسپانیایی "آکادمی دیاکو" با استفاده از کادر حرفه‌ای، اساتید مجرب و انتخابِ متُدی نوین برای دستیابی به بالاترین سطح رضایتمندی متقاضیان نهایت تلاش خود را نموده است.

از مزایای شرکت در کلاس‌های زبان اسپانیایی آکادمی دیاکو برگزاری دوره‌های مکالمه‌ی آزاد و فیلم در پایان هر کتاب می‌باشد.

DIAKO

نحوه‌ی برگزاری کلاس‌ها

۸ هفته

۳ ساعته

دو روز در هفته (یکشنبه، سه شنبه ها)

۸ هفته

۴/۵ ساعته

تک روز پنجشنبه

۸ هفته

۴/۵ ساعته

تک روز جمعه

RAPIDO

معرفی قوی ترین کتاب کمک آموزشی اسپانیایی در ایران

Rapido خود آموزی بسیار جذاب و حرفه ای است که تهیه ی آن را به کلیه ی علاقه مندان به زبان اسپانیایی توصیه می کنیم.

این کتابِ کمک آموزشی که توسط خانم مهری صداقتیان پور (از مدرسین مجرب و حرفه ای زبان اسپانیایی در تهران) تالیف شده شامل جملات رایج در محاوره بصورت دسته بندی شده از پایه و نیز دستور زبان اسپانیایی بصورت گام به گام میباشد.

توضیحات هر درس به دو زبان فارسی و اسپانیایی برای درک بهتر دانشجویان و زبان آموزان عزیز ارائه شده و جدول صرف افعال مهم زبان اسپانیایی در ضمیمه کتاب به چاپ رسیده است.

این کتاب با کیفیت بالا، چهاررنگ بصورت گلاسه از سوی انتشارات نهالستان وابسته به آکادمی زبان دیاکو در سال ۹۲ به چاپ رسیده است.

تهیه ی این کتاب را به کلیه علاقه مندان به زبان اسپانیایی، دانشجویان رشته زبان اسپانیایی و زبان آموزان عزیز توصیه میکنیم.

جهت تهیه نسخه چاپی با تخفیف ویژه می توانید با تلفن های موسسه (۲۲۲۲۳۸۱۰ - ۲۲۲۲۹۳۹۵) تماس حاصل نمایید.

 

بالا