جزئیات حساب کاربری خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

زبان آموز موفق بعدی در این آلبوم شما هستید!

زبان آموزان موفق و ممتاز در هر ترم در آکادمی دیاکو بسیار هستند که با تلاش و کوشش خود و کمکِ مدرسین دیاکو به نمرات دلخواه خود دست میابند! در این بخش با برخی از زبان آموزان موفق آکادمی زبان دیاکو آشنا شوید و نظرات آنها را ببینید! کپی مدارک IELTS این عزیزان در آرشیو دپارتمان IELTS آکادمی دیاکو موجود است.

Testimonial

محمد داوودی زواره

نمره ۶.۵ IELTS
برای گرفتن پذیرش از دانشگاه مورد نظرم به IELTS آکادمیک نمره ی بالای ۶ نیاز داشتم. خوشبختانه با برنامه ریزی بسیار عالی دفتر آموزش و کمک مدرسین برجسته ی آکادمی دیاکو موفق به کسب نمره ۶.۵ شدم. از تیم خوب و حرفه ای IELTS در دیاکو متشکرم.

پویان ربیعی

نمره ۷ IELTS
از سال ۱۳۸۸ و از سطح پایه انگلیسی را در دیاکو (تهران آکسفورد) شروع کردم. محیط دوستانه، برنامه ریزی منظم و نظم و ترتیب در شروع و پایان ترم ها در همه ی این سالها از مزایای دیاکو بوده است. با شرکت در کلاسهای IELTS به مدت ۵ ماه موفق به کسب نمره ۷ آکادمیک در فوریه ۲۰۱۶ شدم. تشکر از مدیر دیاکو و کلیه کادر آموزشی این موسسه.

فرامرز فخری

نمره ۷ IELTS
از سال ۹۱ در کلاسهای مکالمه ی آکادمی دیاکو (تهران آکسفورد) شرکت کردم و در سال ۹۴ با توجه به نیازی که به نمره ی ۷ داشتم وارد دوره های IELTS این مجموعه شدم. آزمونهای آزمایشی منظم، برنامه ریزی هدفمند با توجه به نمره نهایی مورد نظرم و کارگاههای رایگان تست زنی بسیار کمکم کرد. در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۱۶ در آزمون اصلی شرکت کرده و با نمره ۷ در هر مهارت نمره نهایی ۷ جنرال گرفتم.

علیرضا مهردادفر

نمره ۶.۵ IELTS
از سال ۹۲ وارد سیستم آموزشی تهران آکسفورد شدم. برنامه ریزی درست و شیوه تدریس مدرسین عزیزم آقای اعتمادی، خانم مهاجر و خانم مجیدی که منطبق با نیاز من بود بسیار کمکم کرد. پس از گذراندن دوره های حرفه ای IELTS، با شرکت در آزمون در تاریخ دسامبر ۲۰۱۵ کسب نمره ی ۶.۵ آکادمیک بسیار لذت بخش بود!
با شرکت در کلاسهای IELTS آکادمی دیاکو در سال ۹۳ موفق به کسب نمره ۶.۵ آکادمیک شدم. تشکر ویژه از مدرسین خوب خودم در این دوره ها و کلیه کادر زحمتکش دیاکو

حمید ادریس آبادی

نمره ۶.۵ IELTS
از سال ۹۲ با شرکت در کلاسهای مکالمه سطح انگلیسی خود را به حدی رساندم که توانستم در دوره های IELTS دیاکو شرکت کنم. برای پذیرش از کالج نیاز به نمره ۶ داشتم که با برنامه ریزی مدیران و مدرسین مجربِ دیاکو و تلاش خودم به نمره ی مورد نظرم رسیدم. تشکر از کادر آموزشی موسسه

عرفان بهرنگ

کاندید موفق IELTS

الهه کریمی شهربابک

نمره ۷ IELTS
موفقیت در گرفتن نمره ۷ آکادمیک برای من با شرکت در کلاسهای پرانرژی و گرفتن مشاوره های عالی از سوی مسئولین و سوپروایزرهای IELTS در دیاکو اتفاق افتاد.یک تیمِ مجرب و حرفه ای که IELTS را بخوبی میشناسند و از ابتدا تا انتهای دوره در کنار من بودند. ممنون از همه ی عزیزان

نگار دمیده

نمره ۵.۵ IELTS
از زمستان سال ۹۲ در کلاسهای دیاکو (تهران آکسفورد) شرکت کردم. برای اخذ پذیرش کالج مورد نظرم به نمره بالای ۵.۵ آکادمیک نیاز داشتم که با شرکت در یک دوره خصوصی IELTS به این نمره رسیدم. تشکر ویژه از آقای ابوالقاسمی مدرس دوره و تیم زحمتکش IELTS در دیاکو

بهرام حبیبی

نمره ۷ IELTS
کسب نمره ۷ در آزمون IELTS آکادمیک در اکتبر ۲۰۱۵ با شرکت در کلاسهای خوب و منظم دیاکو اتفاق افتاد. البته من با شرکت در دوره خصوصی و برنامه ریزی حرفه ای مدرسین خود و دپارتمان IELTS به این نمره رسیدم. شرکت در دوره های خصوصی IELTS را به عزیزانی که وقت کمی دارند توصیه میکنم.

آرین حیدری

نمره ۷.۵ IELTS
از تابستان ۹۲ به سیستم آموزشی دیاکو ملحق شدم. از پاییز ۹۳ با شرکت در کلاسهای خصوصی IELTS موفق به کسب نمره ۷.۵ آکادمیک در IELTS شدم. پیگیری منظم مسئولین آموزشی موسسه از پیشرفت تحصیلیم، پاسخگویی به سوالاتم در کلاسهای درسی و شرکت در آزمونهای آزمایشی برای رسیدن به این نمره از موارد بسیار تاثیرگزار بود.

سعید سلطان محمدی

نمره ۷ IELTS
کسب نمره ۷ آکادمیک در ابتدا برایم سخت به نظر میرسید ولی با شرکت در دوره های خصوصی IELTS و با پیگیری و برنامه ریزی مدرسین مجرب دیاکو در اکتبر ۲۰۱۴ به این نمره رسیدم. سپاس ویژه از سوپروایزرهای موسسه و مدرسین عزیزم در هر مهارت از IELTS

رضا ریاضتی

نمره ۸ IELTS
کسب نمره ۸ در آوریل ۲۰۱۶ فقط با شرکت در ۲ دوره IELTS در آکادمی دیاکو (تهران آکسفورد) به دست آمد. سپاس فراوان از مدرسین عزیزم خانمها آزاد و جوانمرد به دلیل تدریس حرفه ای و سپاس از خانم مجیدی به دلیل برنامه ریزی خوب و منسجم.

زهره حسین زاده

نمره ۶.۵ IELTS
بهار ۹۴ در کلاسهای دیاکو ثبت نام کردم. نمره ۶.۵ IELTS خود را با حضور مستمر در کلاسها، شرکت در کارگاههای تدریس و آزمونهای آزمایشی همراه با کیفیت تدریس عالی مدرسین دیاکو به دست آوردم.

علی بخشنده پور

نمره ۷ IELTS
یک موسسه ی خوب، منظم با مدرسین حرفه ای و یکدست! به نظرم دیاکو از هر لحاظ استانداردهای یک موسسه متعهد و منسجم رو داره و مسئولیت پذیری یکایک نفرات آموزشی این مجموعه کمک میکند تا زبان آموزان با خیالی آسوده در دوره ها شرکت کرده و به نمره دلخواه خود برسند.
از تابستان ۹۴ وارد سیستم دیاکو شدم و در سطح UI (بالاتر از متوسطه) پذیرفته شدم. بعد از چند ترم به کلاسهای IELTS شرکت کردم و با شرکت در چند دوره کلاس عمومی و چند جلسه خصوصی به نمره ی ۷.۵ رسیدم. از مدرسین عزیزم آقای کبیری، خانم رفیعی و خانم آزاد که در رسیدن به این نمره بسیار کمک کردند تشکر میکنم.

پگاه وطنی

نمره ۷.۵ IELTS
از زمستان ۹۴ وارد دوره های IELTS دیاکو شدم. نظم و انضباط این دوره ها و کیفیت خوب آموزشی مرا تشویق به ادامه ی این دوره ها نمود. همچنین با شرکت در آزمونهای آزمایشی در هر دوره خود را به نمره دلخواهم نزدیکتر کردم تا سرانجام در آزمون اصلی موفق به کسب نمره ۷ شدم. از مدیریت خوب مجموعه دیاکو و مدرسین عزیزم تشکر میکنم.

نیلوفر فرخیانی

نمره ۷ IELTS
از زحمات مدرسین و کادر مجرب دیاکو خیلی ممنونم. از اینکه در دوره های مکالمه و IELTS کلی مطلب جدید یاد گرفتم خیلی خوشحالم و توصیه میکنم اگر به دنبال یک کلاس با کیفیت آموزشی هستید دیاکو را گزینه اول خود قرار دهید.

شنو کوییک

نمره ۷ IELTS
بیش از ۵ سال است که در آکادمی دیاکو زبان آموزی میکنم و هر ترم مطالب بسیار خوبی به دانش زبانیم اضافه شده است. همچنان که در دوره های FCE شرکت میکردم تصمیم به شرکت در آزمون IELTS گرفتم. با برنامه ریزی خوب دفتر آموزش دیاکو و مدرسین جوان و مجرب توانستم به نمره ی مورد نظرم برسم.

محمدرضا بی ریا

نمره ۶.۵ IELTS
نرگس خلجی نمره ۷ IELTS
یک موسسه حرفه ای، محیطی آکادمیک با کلی انرژی مثبت! خوشحالم که سالها وقت خود را صرف گذراندن دوره های زبانی در دیاکو کردم و در IELTS نیز به نتیجه دلخواه رسیدم. تشکر از همه ی دست اندرکاران حرفه ای دیاکو
آزاده رضایینمره ۶ IELTS
ابتدا ۱۰ جلسه کلاس با آقای اردهالی خصوصی داشتم و بعد ۵ جلسه تخصصی صرفا برای speaking ام با آقای اعتمادی خصوصی کلاس گرفتم که مهارت speaking ام تقویت بشه که تو این مهارت نتیجه گرفتم
بالا