جزئیات حساب کاربری خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

دوره های آمادگی IELTS

IELTS آزمون بین المللی و معتبری است که برای سنجش دانش و سطح زبان انگلیسی افراد در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. آزمون IELTS در دو فرمت آکادمیک Academic وجنرال General برگزار می شود.
آزمون آکادمیک فقط در دو مهارت Reading و Writing نسبت به آزمون جنرال متفاوت بوده و از لحاظ محتوی آزمون سخت تر میباشد.

 • فرمت آکادمیک مختص زبان آموزانیست که قصد دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی از دانشگاههای خارج از کشور را دارند.
  - فرمت جنرال برای افرادی در نظر گرفته شده که قصد دریافت ویزای کار و یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مانند کانادا، استرالیا و یا نیوزلند را دارند.

IELTS آزمونی مهارتی است و در آن چهار مهارت اصلی زبان شامل Speaking, Listening, Reading و Writing بطور جداگانه ارزیابی می شود.

داوطلبین شرکت در IELTS علاوه بر نیاز به آمادگی و آشنایی با تکنیک های چهار مهارت اصلی نیاز به تقویت مهارتهای جانبی از جمله لغت Vocabulary، گرامر Grammar و تلفظ Pronunciation نیز دارند.

IELTS در دیاکو

با تجربه ای 12 سال برنامه ریزی و آموزش به صدها نفر داوطلب IELTS در هر سال در تهران، آکادمی زبان دیاکو دوره های کاربردی IELTS را همراه با مشاوره ی تحصیلی ارائه می نماید.

 • دوره های عادی و فشرده، گروهی و یا خصوصی
 • استفاده از مدرسین جوان و مجرب
 • تاکید بر آموزش تکنیک های کابردی در آزمون همراه با افزایش سطح معلومات متقاضیان
 • برگزاری آزمونهای آزمایشی در هر ماه بصورت منظم
 • تصحیح برگه های Writing توسط ممتحن اصلی IELTS در تهران
 • برگزاری کارگاههای یک روزه مهارتی IELTS WORKSHOPS

شما در بدو ورود به آکادمی دیاکو با شرکت در یک آزمون تعیین سطح کتبی و مصاحبه شفاهی، دانش و سطحِ زبانی خود را مشخص می کنید. آزمون تعیین سطح از این جهت که سطح شما را تا رسیدن به نمره ی دلخواهتان در IELTS مشخص می کند بسیار حائز اهمیت است. از اینجا میتوانید آزمون تعیین سطح را رزرو نمایید.

بلافاصله پس از آزمونِ سطح و مشخص شدن سطح زبانتان، از مشاوره ی رایگان متخصصین IELTS  در دیاکو بهره مند می شوید. با توجه به سطح زبانی شما، نمره ای که از IELTS نیاز دارید و مدت زمانی که برای رسیدن به آن نمره نیاز است به شما راهکارهای لازم در خصوص شرکت در دوره های بصورت گروهی یا خصوصی، عادی و یا نیمه فشرده داده می شود.

دوره های IELTS در دیاکو

دوره ی اول: IELTS Foundation

دوره Foundation مناسب برای زبان آموزان علاقه مندِ ورود به دوره های IELTS با دانش زبانی (پایان مقدماتی) Elementary و یا ابتدای Pre-Intermediate طراحی شده است.
دوره بر چهار مهارت اصلی انگلیسی بصورت آکادمیک تمرکز دارد و بالابردن سطح واژه و گرامر همراه با آموزش مقدماتی مهارتهای چهارگانه IELTS بصورت مقدماتی در دستور کار مدرسین میباشد.
از این جهت کتاب جذاب و کاربردی Key Words for Fluency (Pre-Intermediate) برای بالابردن سطح واژه و کتاب Living Grammar (Pre-Intermediate) برای تمرین و تاکید بیشتر بر روی گرامر به عنوان کتب کمک آموزشی انتخاب شده است.
در کتاب Key words for fluency لغات بر اساس موضوعات مختلف دسته بندی شده و رِنج بسیار خوبی از کلمات مفید و Collocation های کاربردی را همراه با تمرین به زبان آموزان معرفی مینماید.
دسته بندی لغات بر اساس موضوعات مختلف این امکان را به زبان آموز می دهد تا بتواند تعداد لغات بیشتری در ذهن خود بسپارد.
در آزمون اصلی IELTS زبان آموزان میبایست دانش زبانی بسیار خوبی در زمینه واژه Lexical resource و گرامر Grammatical range داشته باشند. در Foundation دوره ها به گونه ای طراحی شده که در پایان چهار ترم زبان آموز ضمن آشنایی با چهار مهارت انگلیسی بصورت آکادمیک، تعداد زیادی لغتِ کاربردی در IELTS یاد گرفته و گرامر لازم در صحبت کردن Speaking و نوشتن writing را فراگرفته است.

 • شرکت در دوره ی گرامر 10 جلسه ای دیاکو به عنوان دوره ی مکمل به کلیه ی داوطلبین توصیه میگردد.
 • به کلیه داوطلبین عزیز، شرکت در آزمونهای آزمایشی IELTS که هر ماه در دیاکو برگزار میشود توصیه میگردد.

با توجه به اینکه برای کلیه متقاضیان IELTS، زمان عامل بسیار ارزشمندی است حتماً در انتخاب دوره ی مورد نظر و طول دوره دقت نمایید:

دوره ی دوم: IELTS Developing

دوره Developing مناسب برای زبان آموزان سطوح Pre-Intermediate (پیش متوسطه) که علاقه مند به کسبِ نمره IELTS خصوصاً از نمره 3 و 4 به بالا را دارند طراحی شده است.

در این دوره چهار مهارت اصلی IELTS (Speaking, reading, listening وwriting)  بصورت کاملا تفکیک شده به داوطلبین محترم آموزش داده میشود. استفاده از مجموعه کتابهای بسیار کاربردی Get ready for IELTS از انتشارات Collins دوره هایی سودمند، حرفه ای و خاطره انگیز را برای زبان آموزان رقم میزند. با توجه به اینکه سطح این مجموعه از کتابها A2 یا همان Pre-Intermediate میباشد، دروس بصورت کاملا طبقه بندی شده به تفکیک هر مهارت آموزش داده میشود و این به بالارفتن سطح اعتماد به نفس زبان آموزان کمک میکند. تکنیک ها و استراتژی های آزمون IELTS در هر مهارت به زبان ساده بیان شده و تمرین های متعدد در هر درس کمک میکند تا مطالب و تکنیک های مربوطه در ذهن زبان آموز جا بیفتد.

 • شرکت در دوره ی گرامر 10 جلسه ای دیاکو به عنوان دوره ی مکمل به کلیه ی داوطلبین توصیه میگردد.
 • به کلیه داوطلبین عزیز، شرکت در آزمونهای آزمایشی IELTS که هر ماه در دیاکو برگزار میشود توصیه میگردد.

با توجه به اینکه برای کلیه متقاضیان IELTS، زمان عامل بسیار ارزشمندی است حتماً در انتخاب دوره ی مورد نظر و طول دوره دقت نمایید

دوره ی سوم: IELTS Progressive

دوره Progressive مناسب برای زبان آموزان سطوح Intermediate (متوسطه) و به بالا که تمایل به کسبِ نمره IELTS از نمره 5 تا 6.5 را دارند طراحی شده است.
این دوره ی بسیار کاربردی در شش ترم و با سری کتابهای جدید و حرفه ای Collins، سطح دانش زبان آموز را در چهار مهارت Listening, Speaking, Reading و Writing تا نمره 6.5 و 7 بالا برده و زبان آموز با طیف بسیار وسیعی از مثالها و تمارینِ کاربردی مواجه میشود. تکنیک های IELTS در دوره های آموزشی Collins بصورت طبقه بندی شده و به تفکیک هر مهارت به زبان آموز آموزش داده میشود. برای هر فصل از کتاب و برای هر تکلیف یک مدل به عنوان جواب ارائه شده که میتواند به درکِ بهتر آن موضوع به زبان آموز کمک نماید.
دوره ی Progressive از دوره های بسیار حساس و تاثیرگزار در چارت آموزشی دیاکو است چراکه تلاش مدرسین و برنامه ریزی دپارتمان IELTS بر این است تا نمره ی داوطلب را تا نزدیک نمره 7 در IELTS برساند.
دو کتاب کمک آموزشی بسیار جذاب Vocabulary for IELTS و  Grammar for IELTS بهترین منبع برای ارتقاء سطحِ لغت و گرامر زبان آموزان در این بخش در نظر گرفته شده است.
در کتاب لغت با دسته بندی کردن هر موضوع متناسب با موضوعات اصلی IELTS ، زبان آموز لغات را میتواند دسته بندی شده به ذهن بسپارد و براحتی در دو مهارت Speaking  و Writing از لغات آکادمیک و مفید این کتاب استفاده نماید.

 • شرکت در دوره ی گرامر 10 جلسه ای دیاکو به عنوان دوره ی مکمل به کلیه ی داوطلبین توصیه میگردد.
 • به کلیه داوطلبین عزیز، شرکت در آزمونهای آزمایشی IELTS که هر ماه در دیاکو برگزار میشود توصیه میگردد.

با توجه به اینکه برای کلیه متقاضیان IELTS، زمان عامل بسیار ارزشمندی است حتماً در انتخاب دوره ی مورد نظر و طول دوره دقت نمایید:

با برخی مدرسین جوان و توانمندِ ما در IELTS آشنا شوید!

افسانه مجیدی

مسئول دپارتمان IELTS

پرانرژی، فعال و خوش برخورد

حامد اعتمادی

مسئول آموزش

دانشجوی دکتری آموزش انگلیسی، جدی و با انگیزه

مهدی ابوالقاسمی

مدرس برجسته IELTS

پرتلاش، با تجربه و خوش برخورد

مانیا آزاد

مدرس برجسته IELTS

پیگیر، جدی و با تجربه

کیانا رفیعی

مدرس برجسته IELTS

خوش اخلاق، مسلط و مجرب

فریال پریسافر

مدرس برجسته IELTS

نمره 8.5 IELTS، پیگیر و پرتلاش

نیلوفر جوانمرد

مدرس برجسته IELTS

پرانرژی، پرتوان و مجرب

میلاد کبیری

مدرس برجسته IELTS

مسلط، با دانش بالا و خوش برخورد

مهران وفایی

مدرس برجسته IELTS

پیگیر، جدی و پرنشاط

یروشا جاودان

مدرس برجسته IELTS

با تجربه، خوش برخورد و با انگیزه

ایمان اردهالی

مدرس برجسته IELTS

پرانرژی، با پشتکار و جدی

عطیه جم زیور

مدرس برجسته IELTS

مجرب، پیگیر و مسئولیت پذیر

بالا