جزئیات حساب کاربری خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

CAE: دوره‌ای برای حرفه‌ای‌ها

آزمون حرفه‌ای و وزینِ CAE نیز از آزمون‌های مطرح و معتبر دانشگاه کمبریج انگلستان قلمداد می‌شود که زبان‌آموزان در سراسر دنیا با شرکت در آن می‌توانند دانشِ زبانی خود را در سطح پیشرفته مورد ارزیابی قرار دهند. در جدول پلکانی آزمون‌های رسمی دانشگاه کمبریج CAE بعد از FCE قرار می گیرد.

CAE مخفف عبارت (Certificate in Advanced English) می باشد و همانطور که از اسم آن پیداست آزمونی است که سطح علمی زبان آموزان را در سطح پیشرفته بررسی و مورد ارزیابی قرار می دهد.

امروزه برخی از موسسات آموزشی و دانشگاه های دنیا به جای مدرک IELTS معادل آن مدرک CAE را نیز به عنوان مدرک رسمی زبانی از دانشجویان جهت ثبت نام قبول می نمایند.

دوره های پیشرفته انگلیسی با مجموعه کتابهای حرفه ای Objective از انتشارات دانشگاه کمبریج، ورژن سال 2015 برگزار میشود. آزمونهای بین المللی FCE,CAE و CPE در هر فصل با حضور نماینده دانشگاه کمبریج انگلستان در آکادمی زبان دیاکو برگزار میشود.
با شرکت در کلاسهای انگلیسی پیشرفته، سطح زبان خود را استاندارد کرده و مدرک بین المللی معتبر دریافت کنید.

اهداف دوره

  • آموختنِ زبان انگلیسی به صورت کاملاً آکادمیک و در سطحی بالاتر از پیش متوسطه
  • تقویت چهار مهارت اصلی گفتاری، شنیداری، خوانداری و نوشتاری  به سیاقِ آزمون‌های کمبریج
  • آموختن اصول تست‌زنی و تقویت ساخت‌های گوناگون
  • آماده‌سازی زبان‌آموز جهت شرکت در آزمون اصلی دانشگاه کمبریج

دور ه های CAE ما

دوره‌های آمادگی آزمون CAE با نظارت دپارتمانِ  آزمون‌های کمبریجِ آکادمی دیاکو با کیفیتی متفاوت پس از گذران ۶ ترم با استفاده از کتاب جذاب و متفاوت CAE Objective برگزار می‌گردد.

از برنامه‌های ویژه‌ی این دوره می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • بهره مندی از اساتید حرفه ای و مجرب
  • کلاسهای پر نشاط و مفید در سطح پیشرفته
  • برگزاری آزمون‌های آزمایشی، ارزیابی سطح علمی زبان‌آموز پس از گذرانِ هر ترم
  • ارائه‌ی گزارش به هر زبان‌آموز در پایانِ هر ترم آموزشی توسط مدرس مربوطه جهت آشنایی وی با نقاط ضعف و قوت خود.

آزمون CAE تقریباً در هر فصل در تهران برگزار می گردد. علاقه مندان در صورت تمایل به شرکت در آزمون اصلی می توانند به دفتر آموزش موسسه مراجعه و یا با تلفن ۲۲۲۲۹۳۹۵ تماس حاصل نمایند.

نحوه‌ی برگزاری

عادی            سه روز در هفته   زوج یا فرد                      ۱.۵ ساعته      ۱ ترم        ۵ هفته
فشرده          تک روز   پنجشنبه صبح‌ها (۱۳:۳۰- ۹)      ۴.۵ ساعته   ۱ ترم       ۵ هفته

FCE: دوره ای پیشرفته با مدرکی بین المللی

دوره FCE مخفف کلمات First Certificate in English (اولین مدرکِ انگلیسی) به عنوان یکی از محبوبترین و کاربردی ترین دوره ها و آزمونهای دانشگاه کمبریج در سطح بالاتر از متوسطه محسوب می گردد. این مدرک در جدول مدارک دانشگاه کمبریج قبل از CAE قرار دارد. دوره های آمادگی برای آزمون FCE با کیفیت بالایی در هر ترم در آکادیم دیاکو در حال برگزاریست. در دوره های FCE زبان آموزان علاوه بر تقویت چهار مهارت اصلی زبان خود خصوصاً مهارت گفتاری (Speaking)، خود را برای شرکت در آزمون اصلی نیز آماده می نمایند.

آزمونهای آزمایشی Mock Test در هر فصل برای آشنایی بیشتر زبان آموزان با نحوه ی آزمون اصلی برگزار می گردد.

چرا FCE بخوانیم?

آزمون FCE در جدول برگزاری آزمون‌های رسمی دانشگاه کمبریج انگلستان پس از آزمون PET قرار گرفته و این آزمون دانش زبانی زبان‌آموزان را در سطح فرامیانی(Upper-Intermediate) مورد ارزیابی قرار می‌دهد. همه ساله و در هر فصل تعداد بسیار زیادی از زبان‌آموزان در سراسرِ دنیا با شرکت در این آزمون و کسب نمره‌ی قبولی مدرک رسمی و بین‌المللی از دانشگاه کمبریج انگلستان دریافت می‌دارند.

آکادمی زبان دیاکو با توجه به در اختیار داشتن امکانات آموزشی لازم و رعایت استانداردهای بین‌المللی به عنوان محل برگزاری آزمون‌های اصلی دانشگاه کمبریج انگلستان در ایران آزمونهای مربوطه را برگزار می نماید.

نام سیستم آموزشی: FCE
مدت دوره: ۶ ترم، هر ترم ۱۶ جلسه

بالا