جزئیات حساب کاربری خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

انگلیسی برای کودکان

کودکان از ۲ و ۳ سالگی می توانند آموزش زبان دوم را آغاز کنند و زبان انگلیسی به عنوان زبانِ اول و بین المللی می تواند در آینده برای کودک شما مفید باشد. ما در آکادمی زبان دیاکو برای کودکانِ عزیز از سنین ۳ تا ۵ سال دوره های آموزش زبان را برنامه ریزی کرده ایم.
اگر دوست دارید کودک دلبند شما از سنین پایین با دنیای زبان انگلیسی آشنا شود و انگلیسی را بمانند زبان فارسی براحتی صحبت کند حتماً با ما تماس بگیرید تا شما را با برنامه های آموزشی این مرکز بیشتر آشنا نماییم.

ذهن پویا و فعال کودکان، ظرفیت بسیار بالا و توانایی های شگفت انگیزی دارد. در دپارتمان کودک و نوجوان آکادمی دیاکو سعی کرده ایم با طراحی دوره های متنوع، انگلیسی را از طریق ایجاد اتاق بازی، استفاده از انیمیشن های جذاب و کارتونهای زبان اصلی، بازیهای فکری مثل لِگو، طراحی و نقاشی و مهارت های خلاقانه از ذهنِ خلاق کودکان استفاده کرده و به آنها آموزش دهیم.

دوره آموزشی Playtime ( خردسالان ۳ تا ۶ سال)

نحوه برگزاری:    صبح ها ی زوج ۱۲:۳۰-۹:۳۰

تکروز پنجشنبه ۱۲:۳۰-۹:۳۰ صبح

مجموعه آموزشی Playtime به عنوان یکی از مجموعه های خوب آموزشی زبان انگلیسی به خردسالان است. این مجموعه در سه دوره Play Time B , Play Time A , Play Time Starter مطابق با سیستم بریتانیایی ( British accent ) برای کودکانِ ۳ تا ۶ سال طراحی شده است. کتابهای این مجموعه با هدف آشنایی کودکان به روش جالب و جذاب با زبان انگلیسی، یادگیری از طریق بازی و عروسک، به همراه کتاب تمرین، کتابهای داستان با نام Big Story Book، پوستر و فلش کارت محیطی جذاب برای فراگیری زبان انگلیسی فراهم می کند.

این مجموعه زبان انگلیسی را از پایه به کودکان شما آموزش میدهد و حقیقتاً کمک بزرگی به والدین می کند تا بتوانند تمامی مطالب و نکاتی را که قرار است به کودکان بیاموزند را از طریق همین مجموعه آموزش دهند.

فایل ویدیویی این مجموعه دارای گزینه های انتخابی و متنوع همچون داستان، شعر و ترانه، آموزش لغات و فیلم می باشد. فلش کارت جذاب این مجموعه آموزش اعداد، رنگ ها، آلات موسیقی، اعضای بدن و ... را شامل می شود.

موضوعاتی که در فلش کارت ها آموزش داده می شود، اغلب کودکان را به خود علاقه مند می کند و براحتی می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

تماشای فیلم و شنیدن ترانه های انگلیسی که از زبان ۴ شخصیت داستانی روایت می شود به آموزش فرح بخش زبان انگلیسی می پردازد.

هدف مجموعه جذاب Play Time نه فقط آموزش انگلیسی، بلکه تاکید بر آموزش ارزشهای اجتماعی، رفتاری و عادت های مثبت فردی زبان آوز است.

مجموعه Play Time از انتشارات آکسفورد (Oxford) است.

Playtime S

9780194046541

دوره آموزشی First Friends (کودکان ۶ تا ۸ سال)

First Friend یک مجموعه آموزش زبان مقدماتی در دو سطح مخصوص کودکان سنین ابتدایی بوده که فراگیری زبان و الفبای انگلیسی را برای آنها مفرح می سازد.
با استفاده از اسباب بازی، کاردستی، سرگرمی، سرود و داستان، کودکان خیلی زود اعتماد به نفس کافی را در استفاده از انگلیسی روزمره به دست آورده و الفبای زبان را به سهولت فرا می گیرند.
نسخه بریتانیایی این مجموعه یک شروع بسیار قوی در فراگیری مهارت های چهارگانه گفت و شنود، خواندن و نوشتن است.

دوره آموزشی Family & Friend

یک مجموعه آموزش زبان در ۷ سطح (یک سطح مقدماتی و شش سطح اصلی) مخصوص کودکان سنین ابتدایی و راهنمایی از انتشارات دانشگاه آکسفورد است. هریک از سطوح این مجموعه دارای یک کتاب دانش آموز، کتاب تمرین، منابع کمک آموزشی مختص مهارت نوشتن و خواندن و فایل های صوتی می باشد که زبان انگلیسی را طبق اصول و سرفصل بندی منظم به کودک آموزش خواهد داد.
در این مجموعه سعی شده است تا آموزش ها در قالب تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود تا کودک را برای یادگیری علاقه مند سازد. نرم افزار آموزشی این کتاب نیز بصورت جداگانه مباحث آموزشی کتاب را به صورت کاملاً اینتر اکتیو و بر اساس کتاب اصلی و تمرینهای کتاب تمرین آموزش می دهد.

نحوه برگزاری : تکروز پنجشنبه ۱۲-۹ صبح
                    زوج یا فرد سانس های متنوع (صبح و عصر)

بالا