جزئیات حساب کاربری خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

توجه

در این بخش سوالات متداول زبان آموزان پاسخ داده خواهد شد. اگر پاسخ سوالات خود را در اینجا نیافتید، با دیاکو تماس بگیرید. ما مشتاق صحبت با شما هستیم.

کلاس های عمومی با تعداد حداقل 6 و حداکثر 15 نفر تشکیل می شوند.

بنا به نوع هر دوره روزهای مختلفی در نظر گرفته شده است.
دوره های فقط مکالمه با کتاب Speakout بصورت 3 روز زوج (صبحها فشرده 9 تا 12)  (عصرها عادی از ساعت 15 تا 20:30)
همچنین دوره های تکروز پنجشنبه ها (صبح) و جمعه ها (صبح) برگزار میشود.
دوره های جنرال با کتاب New Headway بصورت 2 روز در هفته (صبح یکشنبه و سه شنبه) و (عصر یکشنبه و سه شنبه) برگزار میشود.
دوره های آمادگی IELTS بصورت فشرده 3 روز، 2 روز و تکروز برگزار میشود.

در این صورت حتمأ با تماس تلفنی وقت مشاوره بگیرید و با مشاورین موسسه راجع به اهدافتان از یادگیری زبان انگلیسی مشورت نمایید.

جهت آزمون تعیین سطح بیش تر می بایست با تماس تلفنی و یا از طریق همین وبگاه، نام خود را رزرو نمائید. به طور میانگین هفته ای یک بار آزمون به صورت گروهی انجام می گیرد. آزمون کتبی تستی بوده (حدود 45 دقیقه) و پس از آن مصاحبه  شفاهی (حدود 5 تا 10 دقیقه) انجام می شود. شما بلافاصله پس از آزمون تعیین سطح میتوانید نسبت به نام نویسی خود اقدام نموده و نام خود را در سیستم اتوماسیون ثبت نمایید.

چنانچه متقاضی شرکت در کلاسهای ما از ترم پایه (مقدماتی) هستید هر زمانی میتوانید برای نام نویسی اقدام نمایید. اگر که در آزمون تعیین سطح ما شرکت میکنید، در همانروز تعیین سطح و بلافاصله پس از مشخص شدن سطح زبانی خود میتوانید ثبت نام نمایید.

خیر، برای شروع دوره ها از پایه نیازی به تعیین سطح نیست.

بلی، از آنجایی که سیستم ثبت نام در نرم افزار اتوماسیون انجام می گیرد و محدودیت در ظرفیت ثبت نام وجود دارد، پیشنهاد می شود بلافاصله بعد از تعیین سطح ثبت نام خود را انجام دهید.

در دوره های عمومی یک ترم 5هفته و 16 جلسه به طول می انجامد ، زبان آموز تنها مجاز به 3جلسه غیبت است. غیبت بیش از 3جلسه می بایست در دفتر آموزش موجه شود تا اجازه شرکت در آزمون نهایی (فاینال) به زبان آموز داده شود.

فراگیر مجاز به دریافت 1 ترم مرخصی در هر سال می باشد. منتهی می بایست بیش از اخذ مرخصی، ترم بعدی را پیشاپیش رزرو نماید.

در دوره های انگلیسی عمومی مجموعه کتب اورجینال و جدیNew Headwayو در دوره های فقط مکالمه مجوعه کتب  Speakoutکه همگی از جدیدترین کتب انتشارات دانشگاه آکسفورد و انتشارات لانگمن انگلستان هستند. دوره های فرانسه با کتب جدیدTaxi  و و در دوره های اسپانیایی با مجموعه کتب رنگی و جذاب Prisma برگزار می گردد.

زبان اموزانی در مقاطع  E6,PI6,I6,UI6 ملزم به شرکت در آزمون جامع و نیز مصاحبه شفاهی هستند. به قبول شدگان در آزمون جامع مدرک پایان دوره از آکادمی زبان دیاکو اعطا می گردد. مصاحبه ی شفاهی این آزمون  با نظارت دفتر آموزش و جهت ارزیابی سطح مکالمه زبان آموزان انجام می گیرد این آزمون برای کلیه زبان آموزان که تمایل به ادامه تحصیل در این مرکز و ورود به سطح بالاتر را دارند اجباری می باشد.

در دوره های آمادگی IELTS با توجه به سیلابس هر ترم، از کتب جدید کمبریج انگلستان مجموعه ی Complete IELTS به همراه جزوات مدون و انحصاری دپارتمان IELTS آکادمی دیاکو استفاده میشود. جزوات حرفه ای مهارت Writing را از ما بخواهید!

تیمی منتخب از مدرسین جوان، پر انرژی و حرفه ای در این مرکز به کار گرفته شده اند به طوری که اکثر این مدرسین مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد آمورش زبان انگلیسی و فرانسه با تجربه های بیش از 6 سال دارند. کلیه ی مدرسین این موسسه مدارک عالی تدریس خود (TKT, CELTA, TESOL) را از دانشگاه کمبریج انگلستان و یا بریتیش کنسول دریافت نموده اند. لطفاً جهت آشنایی بیشتر با اساتید ما، به همین وبگاه بخش پروفایل اساتید مراجعه فرمایید.

کلیه متقاضیان جهت تدریس در این مجموعه با مراجعه به بخش استخدام در این وبگاه می توانند فرم درخواست را پر نموده و پس از طی مراحل مربوطه و در صورت احراز شرایط لازم به تیم آموزشی ما بپیوندند.

پوشش زبان آموزان خانم در این مرکز آموزشی می بایست با مقنعه و مانتوی بلند و آقایان نیز ملزم به رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی هستند.

با توجه به اینکه ساختمان مرکزی در خیابان اصلی واقع شده لیکن برای پارک اتومبیل خود می توانید از کوچه های اطراف خ شریعتی ( منتهی به ساختمان واحد مرکز ) استفاده نمائید. ساختمان ظفر بنا به نوع موقعیت مکانی از جای پارک بسیار بهتری برخوردار است.

فصلنامه Break یکی دیگر از ابتکارات خلاقانه این مؤسسه در جهت بالا بردن سطح علمی افراد بوده و با تلاش اساتید و زبان آموزان موسسه تدوین می گردد. هر شماره ی فصلنامه پس از انتشار در دسترس کلیه ی زبان آموزان عزیز بصورت رایگان قرار میگیرد. همچنین میتوانید نسخه الکترونیکی فصلنامه را از طریق همین وبگاه دریاقت کنید.

بالا