جزئیات حساب کاربری خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

قوانین آموزشی

با تشکر از اینکه آکادمی زبان دیاکو را به عنوان مؤسسه ی زبان خود انتخاب نموده اید، در جهت حفظ نظم و انضباط و بهره وری علمی و آموزشی خواهشمند است به موارد زیر توجه فرمایید:

آیین نامه آموزشی

۱- زبان آموز ملزم به پیروی از سیستم آموزشی که از سوی دفتر آموزش ارائه می شود می باشد.

۲- زبان آموز می بایست کتب آموزشی و کمک آموزشی را طبق سیلابس آموزشی موسسه تهیه و هر جلسه در کلاس به همراه داشته باشد.

۳- نمره قبولی در هر ترم نمره ۷۰ از ۱۰۰ می باشد. نمره بین ۶۵ تا ۶۹ مشروط تلقی می گردد.
زبان آموز مشروط ملزم به اخذ نمره بالای ۷۵ درترم بعدی بوده، در غیر اینصورت ملزم به بازگشت ۲ ترم به عقب می باشد.

۴- از مجموع ۱۰۰ نمره در هر ترم، ۳۰ نمره مربوط به کار کلاسی، ۲۰ نمره مربوط به تست های کلاسی (کوییز) و ۵۰ نمره مربوط به آزمون فاینال می باشد.
۳۰ نمره کلاسی شامل شامل حضور مستمر در کلاس، شرکت در فعالیت های کلاسی، انجام تکالیف محوله از سوی مدرس، استفاده صحیح از کلیشه ها و عبارات کلیدی زبانی در مکالمه بر اساس موضوعات مربوط به درس می باشد.
۲۰ نمره کوییز، برای ۲ کوییز (هر کدام ۱۰ نمره) می باشد. آزمون کوییز اول به صورت کتبی و معمولا بین جلسات ۸ تا ۱۰ در کلاس گرفته می شود. آزمون کوییز دوم به صورت آنلاین می باشد و زبان آموزان ملزم به شرکت در این آزمون بین جلسات ۱۴ تا ۱۶ به صورت آنلاین از طریق سامانه آموزش مجازی موسسه به نشانی www.diako۲۴.ir می باشند.
نمره فاینال بصورت آزمون کتبی و تستی می باشد. سوالات آزمون فاینال شامل بخش شنیداری Listening، لغت Vocabulary، گرامر Grammar، خواندن Reading و بخش نوشتاری Writing است.

۵- زبان آموز با نمره مردودی ملزم به گذراندن مجدد ترم مربوطه می باشد. توصیه می شود در صورت عدم قبولی در ترم، قبل از هر تصمیمی از مسئولین آکادمی مشاوره آموزشی بگیرید.

۶- زبان آموز با بالاترین نمره در کلاس به عنوان زبان آموز ممتاز معرفی می شود و برای ثبت نام ترم بعد از ۱۰% تخفیف برخوردار است.

۷- زبان آموز ملزم به قبول شدن در هر ترم بوده و سپس مجاز به ورود به ترم بالاتر می باشد.

۸- نمرات در پایان ترم از طریق وب سایت موسسه و یا از طریق اپلیکیشن موبایل در دسترس زبان آموزان خواهد بود.

بالا