جزئیات حساب کاربری خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

چرا ترکی استانبولی؟

در حال حاضر بیش از ۸۳ میلیون نفر در دنیا ترکی را به عنوان زبان اصلی خود استفاده میکنند.

کشور ترکیه دارای جایگاه مهمی  در تجارت بین کشورهای آسیایی و اروپایی می باشد که ورود شرکت های ترکیه ای به ایران و افزایش حجم مراودات اقتصادی و تجاری بین دو کشور در سالهای اخیر یاد گیری زبان ترکی را از اهمیت خاصی برخوردار می کند.

دانشگاه های ترکیه از نظر علمی دارای جایگاه مناسبی در بین دانشگاه های جهان می باشند بطوری که در بین دانشگاه های معتبر دنیا نام ۱۰ دانشگاه از ترکیه به چشم میخورد  که این امر در کنار هزینه های پایین تحصیلی و نزدیک بودن آن به ایران، ترکیه را تبدیل به کشوری جذاب برای دانشجویان می کند.

سیستم آموزشی Hitit

مجموعه کتابهای Hitit يكي از جديدترين و موثرترين متدهاي آموزش زبان ترکی است که
جهت آمادگي براي آزمون تومر زبان تركي طراحي گرديده است. اين كتاب توسط مركز تحقيقات و كاربرد زبان تركيه و زبان هاي خارجي دانشگاه آنكارا براي آموزش زبان تركي به افراد غير ترك زبان در ۳ جلد تهيه شده است. جلد اول آن شامل ۱۲ درس مي باشد كه پس از آشنا نمودن با الفباي زبان تركي، مسايل ساده اما بسيار كاربردي نظير زندگي روزمره، اقوام و آشنايان، تغذيه، ساعت و زمان، آشنايي با فرهنگ ملل مختلف، خريد، مسافرت و... به زبان تركي آموزش داده مي شود. اين مجموعه كه آموزش زبان تركي استانبولي را از پايه شروع مي كند، براي مبتديان و افرادي كه قصد ادامه تحصيل در تركيه را دارند، مناسب خواهد بود.
لازم به ذکر است که در نگارش ِ این مجموعه کتابها از استانداردهاي جهاني آموزش الگو برداری شده است.

جهت شرکت در کلاسهای ترکی استانبولی بصورت خصوصی و نیمه گروهی و دریافت وقت ملاقات حضوری با مدرسین حرفه ای ترک زبانِ آکادمی دیاکو لطفاً با تلفن های ۲۲۲۲۳۸۱۰ و ۲۲۲۲۹۳۹۵ تماس بگیرید.

بالا