آخرین وضعیت برگزاری آزمونهای اصلی IELTS در ایران

به اطلاع کلیه داوطلبین محترم آزمون IELTS می رسانیم که خوشبختانه آزمون اصلی IELTS در سنترهای رسمی در ایران از خرداد ۹۹ (21 می 2020) از سر گرفته شده و برگزار می شود.
آخرین وضعیت برگزاری آزمونهای اصلی  IELTS در ایران

طبق اطلاعیه رسمی  IDP استرالیا ، متولی برگزاری آزمونهای IELTS ، این آزمونها با توجه به تعطیلی اخیر که از اسفند ۹۸ به دلیل کرونا شروع شده بود مجدد اجازه برگزاری در مراکز برگزاری آزمون IELTS  با رعایت پروتکل های بهداشتی را خواهند داشت.

از این رو کلیه داوطلبین محترمی که برای آزمونهای خرداد از قبل رزرو کرده بوده اند می توانند در تاریخ های مقرر در آزمون های مذکور شرکت نمایند.


همچنین داوطلبینی که قصد شرکت در این آزمون را دارند می توانند با مراجعه به وب سایت سنترهای برگزاری آزمون IELTS  در ایران و مشاهده جدول زمانبندی آزمونها ، تاریخ مورد نظر خود را انتخاب و آن را رزرو نمایند . هزینه آزمون IELTS  در حال حاضر مبلغ ۳.۰۵۰.۰۰۰ تومان می باشد.


جهت شرکت در دوره های آمادگی IELTS در دیاکو بصورت آنلاین می توانند به پیج اینستاگرام موسسه به نشانی DIAKOACADEMY  پیام داده و یا با تلفن ۲۲۲۲۳۸۴۱ تماس حاصل نمایید .

دوره چهارم آنلاین آیلتس در دیاکو بزودی و از تاریخ ۵ خرداد ۹۹ آغاز می گردد. دوره های آمادگی IELTS  در دیاکوبا حضور جمعی از بهترین مدرسین تهران و به تفکیک هر مهارت در غالب ۶۰ جلسه آموزش ارائه می گردد . 
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آنلاین آیلتس و شرایط دوره کلیک کنید .
 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!