آخرین وضعیت برگزاری آزمون‌هایPTE در کشور ترکیه

پس از لغو آزمون های اصلی PTE در بسیاری از مراکز برگزاری آزمون در دنیا,کشورهای ترکیه آذربایجان و دبی که مقصد بسیاری از داوطلبین آزمون PTE هستند نیز آزمون خود را در ماه های اخیر به حالت تعلیق در آوردند
آخرین وضعیت برگزاری آزمون‌هایPTE  در کشور ترکیه

خوشبختانه برگزاری این آزمون ها از اردیبهشت ۹۹ مجددا از سرگرفته شده است  و اکنون می توانید با مراجعه  به سایت رسمی پیرسون به نشانی PEARSONPTE.COM نسبت به رزرو نام خود خصوصا در سنترهای کشور ترکیه اقدام نمایید.
جهت آشنایی با نحوه ثبت نام آنلاین در سایت PTE  اینجا را کلیک کنید.
با مراجعه به بخش رزرو آزمون و انتخاب کشور ترکیه خواهید دید که اکثر مراکز برگزاری آزمون در حال برگزاری این آزمون هستند و با کلیک بر روی جدول برگزاری آزمون ها تقدیم مورد نظر در مقابل شما جهت رزرو تاریخ مورد نظرتان باز  می شود.
 

KnaKWO-1589394670.jpg


شما ضمن انتخاب روز مورد نظر می توانید ساعت آزمون را در نوبت صبح و عصر انتخاب نمایید.


azjZl4-1589394402.jpg

هزینه آزمون PTE افزایش پیدا کرده است و در حال حاضر در سایت رسمی PTE  هزینه آزمون PTE مبلغ ۱۰۰۰ لیر ترکیه مشخص شده است. به نظر می رسد پس از جزییات کرونا و محدود شدن سنترها به برگزاری آزمون ها با حداقل نفرات این تصمیم از سوی متولیان امر در پیرسون گرفته شده و هزینه آزمون با جهشی ۲۰۰ لیری نسبت به گذشته ارایه می شود.

UKT5z3-1589394428.jpg


خواهشمندیم جهت شرکت در کلاس های آمادگی آزمون PTE  در دیاکو بصورت انلاین با ما در صفحه اینستاگرام به نشانی diakoacademy در ارتباط باشید.

شروع دوره جدید PTE برای علاقمندان از۵ خرداد ۹۹ آغاز می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون PTE کلیک کنید.


ضمنا جهت شرکت در آزمون PTE  در مجهزترین سایت PTE  در ایران و رزرو نام خود کلیک کنید.
 

برای نوشتن نظرتان ابتدا وارد شوید

در همین زمینه بخوانید!